Звернення Марусі Звіробій стосовно події у ВР


УВАГА! ВСЕНАРОДНИЙ РОЗШУК!!!

Розшукується депутат - автор звернення до Парасюка "Тут тобі не Майдан, сядь на своє місце".

Депутати в ВР дуже зручно себе почувають за стіною міліції та найманих батальйонів, і чомусь вирішили що насрати на Майдан було мало на самому Майдані, сплюндрувати пам'ять Небесної сотні було мало ігнором їх вбивць, тепер вони ще й у Верховній Раді будуть плювати на представників Майдану.

НЕПОПЕРЕДЖЕННЯ! з сьогоднішнього дня початок дій людей у відповідь буде наступною!

Оскільки ви вже дістали усіх по самі помідори - образи в бік наших малочисельних Укропів в стінах ВР будуть сприйматися, як особисте запрошення в гості на розмову слуги з народом! Народ буде теж запрошений але не в кабінети а до слуг додому та в офіси їх бізнесів,

Шановні депутати ВР, маю для вас погану новину, ви драконите не проплачену аудиторію, а вільну массу українців, що й так незадоволені результатами виборів та вашої депутатської діяльності. Тому договоритися не вдасться і попереджу вашою мовою - ФІЛЬТРУЙТЕ БАЗАР!

МВС можете розслабитись, штурмувати Раду ніхто не буде, а той, хто свого дурного язика розпусте ще раз, матиме розмову в іншому місці й нетрадиційними народними методами.

Ми не дамо наших хлопців ображати, особливо коли вони в меншості бо ЗА НИМИ БІЛЬШІСТЬ! І вам краще не потрапляти в ситуацію, коли особисто доведеться в себе перед носом ту більшість рахувати.

Бажаю плідної роботи.
Чекаю прізвище того, хто так хотів поговорити з Майданом.
Усіх бажаючих з ним поспілкуватись також чекаю в цій темі.

Комбат 11 ЗБАТу ДУК Маруся Звіробій - встигну взяти участь і в тилу, не розслабляйтесь.

Джерело