За десять років жінок-мільйонерок буде більше, ніж чоловіків

Згідно з прогнозами відомих дослідницьких організацій DataMonitor, Deloitte та Barclays Wealth Management, у 2025 році багатих жінок у світі буде більше, ніж чоловіків.

У Великобританії на сьогоднішній день уже 47% представників фінансової еліти належать до жіночої статі. У Польщі до 2025 року 2/3 мільйонерів будуть жінками. В розвинених країнах заходу жінки вже сьогодні домінують серед студентства. Крім того, із 8 млн робочих місць, які останнім часом були створені у країнах ЄС, жінки зайняли 6 мільйонів.

Нагадаємо, у 80-х роках жінки з усього світу започаткували активний міжнародний рух за права жінок. На міжнародному рівні наслідки цієї діяльності особливо відчутні. Вперше в історії держави виявили підтримку щодо питання захисту прав жінок, і це було визнано «високопріоритетним завданням».

Відзначимо, в Україні жінки становлять 53% населення країни, згідно з інформацією, наведеною у статті «Гендерна рівність в Україні» жіночого інтернет-видання afield.org.ua. Повідомляється, що доля жiнок в загальній кiлькостi пiдприємцiв становить 30% — переважно вони зайнятi у малому й середньому бiзнесi. Між тим, в Українi сьогодні немає жодної жiнки, що б займала пост мiнiстра чи губернатора, пише видання.

Джерело