Запрошуємо до участі в унікальному проекті. Жінки – це 50% успіху України

Депутати та депутатки, жінки-кандидати у депутатки, партійні активісти/-ки, жінки- «лідерки думок», керівники місцевих політичних партій, молоді політики та політикині, журналісти та журналістки, а також усі, хто цікавиться політичним життям регіону,

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ В УНІКАЛЬНОМУ ПРОЕКТІ

ЖІНКИ – ЦЕ 50% УСПІХУ УКРАЇНИ

Проект організовано за сприяння National Democratic Institute (США, представництво в Україні) і фінансової підтримки Уряду Швеції та реалізується командою ГІАЦ «КРОНА».

Регіональна політика не може бути ефективною без повної та широкої участі в ній жінок. У той же час у політиці Харкова та Харківської області жінки практично не представлені. Незважаючи на збільшення участі жінок у регіональній політиці, у нас є підстави стверджувати, що і зараз відсоток жінок, які хочуть брати участь у політичному житті міста, є досить низьким. Так, гендерний портрет депутатського корпусу VI скликання – це 88 чоловіка та 12 жінок.

Отримуємо ситуацію, коли у процесі прийняття політичних рішень ігнорується унікальний життєвий і професійний досвід великої соціальної групи. Основною причиною цього явища є домінування на масовому рівні свідомості стереотипів, які «допомагають» применшити соціальне значення жінки, пояснюючи, що її головні ролі – це набір традиційних сімейних практик і видів обслуговуючої праці. Ті ж самі стереотипи проголосили політику як чисто «чоловічу» сферу діяльності.


ЦІЛІ ПРОЕКТУ

Основна мета – підвищити кількісне представлення, сприяти розширенню ролей і впливу жінок на прийняття рішень у регіональній політиці, а також долати стереотипи у суспільному сприйнятті жінок у політиці.

Цілі:

- подолати стереотипи щодо жінок у політиці – як стереотипне мислення жінок про самих себе, так і погляди громадськості на політикинь.

- збільшити кількість жінок, які беруть участь у регіональній політиці, за допомогою комплексу заходів, спрямованих на якісну зміну їх мотивації, діяльності та компетенції, і через подолання структурних і політичних перешкод, таких як сексизм, відсутність механізму гендерних квот, а також подвійний тягар і скляна стеля;

- розкрити політичний потенціал жінок і утворити політичний капітал для них шляхом ініціювання та подальшого розвитку жіночого міжфракційного депутатського об’єднання.

НАШІ ПАРТНЕРИ

- Харківський громадський фонд місцевої демократії

- Міжнародний клуб успішних жінок

- Харківська обласна державна телерадіокомпанія

- «Агентство Телевидения „Новости”»

- Консалтингова група Алли Задніпровської «Живое дело»

- Креативна агенція «Boomerang»

- Тренінг-центр «Оратор»

- Кафедра медіа-комунікацій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

КОНТАКТИ

Ви завжди можете знайти інформацію про проект на сторінках NDI у Facebook та Twitter, на офіційному сайті ГІАЦ «КРОНА» , на сайтах наших партнерів: Повага – кампанія проти сексизму у політиці і ЗМІ , Жінки - це 50% успіху України , Sida та NDI.

Контактні особиСєдая Юлія, регіональна координаторка проекту «Жінки – це 50% успіху України»; +380 67 798 0602, women50ukraine@gmail.com. Міньковська Ірина, асистентка проекту, +380 66 188 9975.

Проект виконується за сприяння NDI та фінансової підтримки Уряду Швеції.

Зі щирою повагою, команда ГІАЦ «КРОНА»

Якщо Вас зацікавив наш проект, якщо у Вас виникли якісь запитання, якщо Ви хочете взяти участь у наших наступних заходах, будь ласка, звертайтесь до нас в будь-який час за такими телефонами:
- Сєдая Юлія, регіональна координаторка проекту «Жінки – це 50% успіху України», +380 67 798 0602;
- Міньковська Ірина, асистентка проекту, +380 66 188 9975,
а також пишіть нам на пошту: women50ukraine@gmail.com.