Хто такі Global Shapers?

Global Shapers Community – це молоді, успішні, талановиті люди зі всього світу, об’єднані Всесвітнім економічним форумом (World Economic Forum, WEF) у єдину спільноту для надання її учасникам додаткових можливостей для впливу на майбутнє, здійснення глобальних змін та формування більш гармонійного світу.

Спільнота Global Shapers організована в мережу місцевих осередків (хабів, hubs), що базуються у столицях та великих міста більшості країн світу. Global Shapers реалізують власні соціальні ініціативи, організовують події і заходи, що позитивно впливають на різні сторони життя їхніх місцевих громад або країн в цілому.Учасники спільноти з різних країн мають можливість вільно взаємодіяти між собою та надавати один одному підтримку у реалізації їхніх місцевих ініціатив завдяки глобальній інтернет-платформі, створеній спеціально для Global Shapers, а також під час всесвітньо відомих заходів ВЕФ, таких як щорічний Форум у Давосі, регіональні форуми, до участі у яких члени спільноти запрошуються як повноправні учасники.В Україні шейперські хаби є у Харкові, Києві, Одесі та Львові. Останніми проектами Харківського хабу є:

EdCamp Ukraine 2015 – Перша національна (не)конференція EdCamp Ukraine,

Shape New Year Magic – привітання дітей Богодухівського дитячого будинку-інтернату з Новорічними святами,

Be Profi – перший некомерційний профорієнтаційний табір для школярів міста Харкова.

Серед відомих людей України шейпер(к)ами є Ганна Гопко, Наталія Гуменюк, Александр Элькин, Нільс Акерманн.6 та 7 жовтня 2015 року Global Shapers Community Харкова долучились до міжнародного руху за популяризацію Цілей сталого розвитку ООН (Shape Sustainability), а саме тих з них, які направлені на встановлення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків (Розділ 5).

Більше про спільноту Global Shapers Community:

Більше про Цілі сталого розвитку:

Iryna Minkovska, асистентка проєкту «Жінки – це 50% успіху України»

Шановні спікери, учасниці/-ки та всі зацікавленні! Долучайтесь до наших сторінок: Жінки це 50% успіху України та Крона. Гендерний інформаційно-аналітичний центр

Переглянути ще більше фотографій