2 липня 2016 року в Харкові відбувся восьмий навчальний день Школи політичного лідерства для жінок

2 липня 2016 року в Харкові відбувся восьмий навчальний день Школи політичного лідерства для жінок. Школа проводиться в рамках проекту «Жінки – це 50% успіху України» за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції і реалізується Гендерним інформаційно-аналітичним центром «КРОНА».

Під час восьмого навчального дня для студенток Школи був проведений тренінг «Політичний конфлікт. Політична комунікація». Тренеркою стала Ольга Омельчук – юристка; міський голова м. Нетішин (Хмельницька обл.) у 2010-2012 рр; співзасновниця політичного об'єднання «Сила людей»; засновниця та координаторка волонтерської програми «Майдан. Медики».

Наймолодша жінка-мер в Україні прочитала учасницям Школи лекцію за двома темами. Пані Ольга не тільки познайомила з термінологією й існуючими класифікаціями та підходами в розумінні політичних конфліктів і комунікації, а й провела практичні завдання та рольові ігри, які були покликані закріпити отримані знання та навчити студенток застосовувати їх для вирішення практичних завдань.

Пані Ольга та проведений нею тренінг дав всім можливість ще раз переконатися у тому, що швидкі трансформації в Україні можуть бути тільки в наших мріях. Відповідальні ж політики й політикині повинні бути готові до напруженої й кропіткої роботи, постійного саморозвитку та навчання.

Подивитись фото на нашій сторінці у facebook