3 листопада 2016 року в Харкові відбулася відкрита неформальна зустріч учасниць всеукраїнського проекту «Жінки – це 50% успіху України»

3 листопада 2016 року в Харкові відбулася відкрита неформальна зустріч учасниць всеукраїнського проекту «Жінки – це 50% успіху України».

Потенціал впливу жінок – це 4 з 3-х, це прогрес + 1 крок вперед, це прийняття необхідних рішень +1 на перспективу, широкий спектр ідей + 1 в запасі ... Дві години яскравого й ефективного спілкування, об'єднаного ідеєю руху вперед, пошуку нових можливостей і відкриття нових шляхів. Вечір, присвячений спілкуванню учасниць програми і партнерів проекту – взаємодії, яка надихає на успіх.

Гостей очікували гарячі кава і чай, ексклюзивний ролик, присвячений лауреаткам Нобелівської премії і створений спеціально для цього заходу, інтелектуальний клуб "Що? Де? Коли?", спілкування із надзвичайною Мар'яною Козуліною та багато інших цікавостей.

Команда проекту дякує всім учасникам і учасницям цього осіннього вечору, а особливо Юлії Біденко та Олені Копіній за теплі слова, підтримку і справжню жіночу солідарність! 

Далі буде!