У Харкові 12 грудня відбувся одноденний тренінг «Я – майбутня депутатка»

У рамках проекту «Жінки – це 50% успіху України» у Харкові 12 грудня відбувся одноденний тренінг «Я – майбутня депутатка» для активісток, бізнесвумен, громадських діячок, керівниць, експерток, соціальних лідерок, лідерок думок та усіх жінок з активною життєвою позицією. Захід пройшов за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції та реалізований Гендерним інформаційно-аналітичним центром «КРОНА».

Спочатку цього тренінгу не було в плані проекту. Але ми вирішили провести його для тих жінок, які мали бажання взяти участь у першій в Україні Школі політичного лідерства, яка почала свою роботу 29 листопада 2015 року у Харкові. На жаль, цього разу ми не змогли прийняти усіх бажаючих, але команда ГІАЦ «КРОНА» розуміє, наскільки ці знання важливі для активних жінок регіону і майбутніх політикинь. Саме тому і виникла ідея провести одноденний тренінг «Я – майбутня депутатка», де були розкриті соціальні та правові умови політичної діяльності жінок в Україні та світі, розглянуті повноваження та статус депутатів, а також стратегія і тактика виборчої кампанії.

Усі ці питання були детально розглянуті завдяки натхненній та кваліфікованій праці чудової тренерки Юлії Біденко – доцентки кафедри політології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, випускниці навчання з євроінтеграції та місцевого самоврядування у рамках проекту "Польсько-Український Центр Громадської Освіти", а також сертифікованої тренерки спільного проекту ОБСЄ та ЦВК з навчання членів виборчих комісій Харківської області.

Завдяки наполегливій праці протягом усього дня, коли теоретичні знання закріплювалися у практичних завданнях та роботі у групах, учасниці засвоїли багато корисного матеріалу і визнали, що тренінг пройшов дуже вдало. Це підтверджують і колективні фото – учасниці тренінгу здружилися для наступної спільної праці.

Бажаємо успіху кожній з Вас!

Адже Ваші успіхи на суспільній та політичній ниві – це добробут та розвиток усієї України!

Розвиваймося та робімо світ справедливішим!