Усі конкурсні матеріали (тексти та відео)


Нагадуємо Вам про те, що завершився конкурс публіцистичних та медіа-матеріалів з гендерної проблематики, ініційований ГІАЦ «КРОНА» за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля (представництво в Україні). Усі охочі можуть ознайомитись з конкурсними роботами (подані в авторській редакції).

Стаття "Are Women Economically Empowered in Ukraine?" (авторка - Анастасія Акімова); стаття про економічну гендерну нерівність.

Авторська пісня "Поліська повстанка" (авторка - Ірина Баковецька (Рачковська)); підіймається тема ролі жінки в національно-визвольній боротьбі.

Рецензія "Хлопці в штанах, дівчата в спідницях: школа як місце формування чоловічності та жіночності" (авторка - Марина Бардіна); школа як чинник формування гендерних ідентичностей у дітей.

Відео "Женский труд" (авторка - Наталья Блок).

Стаття "Жінки та чоловіки – партнери в роботі та вдома" (авторка - Інна Борисова); гендерна дискримінація на ринку праці.

Стаття "Уявлення про камін-аут: погляди гомосексуалів" (авторки - Катерина Денисова, Тетяна Карась).

Стаття "Гендерована війна: феміністичний аналіз" (авторка - Єлєна Дудко).

Фейлетон "«Промахнулись» або новий ревізор" (автор - Олександр Євченко).

Телепрограма "Гендерні стереотипи" (авторка - Ганна Прокаєва).

Рецензія "Чому ми сміємося з чоловіка, який плаче?" (авторка - Марія Тетерюк).

Стаття "Ідеальна родина і/або гендерні ідеали" (авторка - Наталя Трамбовецька).

Стаття "Андрогін – це…" (авторка - Анастасія Шапошнікова).

Якщо Ви пропустили, то за цим посиланням можна подивитись перелік робіт, що були відзначені конкурсним жюрі, та звернення і побажання від команди ГІАЦ «КРОНА».