Книга «У пошуках гендерного виховання» подолала позначку 100 тисяч завантажень!
У «КРОНИ» є привід, щоб пишатися: наш найбільш упізнаваний «книжковий продукт» минулої суботи був завантажений стотисячний раз! І це тільки з офіційного сайту організації!

Побачивши світ у кінці буремного 2013-го, «У пошуках гендерного виховання» стала в Україні першою (і такою лишається донині) настільки детальною і водночас оригінальною гендерною діагностикою шкіл і дитсадків.

10 педагогів-практиків, які увійшли до авторського / редакторського колективу, шукали відповіді на горезвісне «Що робити?», запропонувавши у легкій, місцями навіть розважальній, формі замислитися над застарілими проблемами української освіти, пов’язаними з гендерними стереотипами і дискримінацією. Це, здається, вдалося!

У найближчій перспективі ми плануємо перекласти книгу українською (від початку вона і планувалася двомовною, але на заваді стали суто технічно-ресурсні проблеми).

А просто зараз, увага: суперсенсація – ГІАЦ «КРОНА» вже працює над її продовженням :) !

Перефразовуючи класика: хто сказав, що школа не може бути гендерночутливою?! Дочекайтеся літа, коли вийде книга-продовження, і переконайтеся самі, що гендерні дива в українській освіті таки можливі!

Щиро вдячні українському представництву Фонду імені Гайнріха Бьолля і особисто Ганні Довгопол за безмежну підтримку нашої брендової книжки-рекордсменки, а також за віру в нас і в успіх майбутньої книги-продовження!

Окремо вдячні Алевтині Кахідзе за фантастичну обкладинку!

Завантажити «У пошуках гендерного виховання» можна за цим посиланням