У Києві розпочався Марш рівності
Сьогодні о 9.00 біля будинку учителя у Києві стартував Марш рівності. Сюди прийшли люди, аби відкрито заявити про свою сексуальну ідентичність. Тут й ті, хто просто хоче підтримати ЛГБТ+ спільноту. Цьогорічна тема усього КиївПрайду – видимість ЛГБТ спільноти у міському просторі. Колона досить масштабна, тут у першій колоні йдуть відомі представники/-ці ЛГБТ спільноти та видимі активісти/-ки. У наступних колонах розміщені по черзі різні представники/-ці конкретних ідентичностей, крім цього є платформи драгквін. Як це виглядає, ви можете побачити на фото.

За попередніми даними тут налічується 1500 людей (люди збиралися досить довго й спочатку здавалося, що на марші буде небагато людей). Перед початком маршу на вулиці Володимирській вже стояли опоненти, які скандували «Ганьба!». Поліція дуже ретельно перевіряла людей на вході (куди відрядили дуже багато своїх співробітників/-ць), тому опонентам, які намагалися прорватися на марш через охорону це не вдалося. Хоча зважаючи на реакцію в соціальних мережах праворадикальні сили планують влаштувати так зване «сафарі». Ну що ж, будемо спостерігати за подіями.

Хода пройде по вулиці Володимирській до станції метро Палац Спорту. Ще вчора поліція перекрила рух транспорту у центрі міста та змінила маршрут громадського транспорту. Під час ходи не працюватимуть такі станції метро: Театральна, Льва Толстого, Палац Спорту.

Нагадаємо, у 2018 році Марш рівності проходив 18 червня. Ходу розпочали від університету імені Шевченко, у ній взяли участь 3 тисячі людей. Правопорядок охороняло 5 000 поліцейських. Під час маршу були провокації, але учасники не постраждали, що правда вже після ходи кілька ЛГБТ активістів побили у місті.

Власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Аліна Курлович