Міжшкільна творча гендерна майстерня


30 березня у Центрі гендерної культури відбулася Міжшкільна творча гендерна майстерня. Головна мета цього заходу – створення зразків різноманітної гендерночутливої наочності для школи. Захід було організовано ГІАЦ «КРОНА» для восьми шкіл, що беруть участь у Гендерному освітньому експерименті. Кожну школу представляло по декілька учителів/ьок, які й працювали над створенням шкільної наочності, яка у подальшому використовуватиметься в навчально-виховному процесі у школах.

Учасників та учасниць було поділено на п’ять груп за обраними ними темами. Кожна група разом з тренером/кою працювала над певним завданням: перша група мала розробити різноманітні засоби наочності для використання в початковій школі; друга – оформити тематичні кабінети (історії, української мови, літератури); третя – створити наочність для уроків із безпеки життєдіяльності та основ здоров’я; четверта група працювала над наочністю, яка може використовуватися у позакласній роботі та роботі учнівського самоврядування; п’ята група займалася оформленням кабінета психолога/ині, соціального педагога/ині і бібліотеки.

Найкращі ідеї вчительства щодо зразків наочності доопрацьовуватимуться художниками та художницями, а згодом їх надрукують для всіх восьми закладів експерименту. Також їх можна буде знайти на сайті ГІАЦ «КРОНА» у вільному доступі. Наступна Міжшкільна творча гендерна майстерня буде проведена наприкінці квітня.

Власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА» Курлович Аліна