Тренінг «Стань депутаткою - надай нові можливості» (запрошення та анкета)

Запрошуємо жінок-лідерок думок міста Харкова, Харківської області та сусідніх областей України до участі у дводенному тренінгу «СТАНЬ ДЕПУТАТКОЮ – НАДАЙ НОВІ МОЖЛИВОСТІ» 19-20 вересня 2015 року у м. Харків.

Гендерний інформаційно-аналітичний центр «КРОНА» за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції оголошує початок конкурсного відбору для участі у дводенному тренінгу «СТАНЬ ДЕПУТАТКОЮ – НАДАЙ НОВІ МОЖЛИВОСТІ» для активісток, бізнесвумен, громадських діячок, керівниць, експерток, соціальних лідерок, лідерок думок та усіх жінок з активною життєвою позицією, який відбудеться 19 та 20 вересня 2015 року у м. Харків.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь у тренінгу для всіх учасниць є безкоштовною.

Участь всіх учасниць буде засвідчена офіційними сертифікатами від ГІАЦ «КРОНА».

Учасницям з Харківської та сусідніх областей відшкодовується вартість проїзду до Харкова й у зворотному напрямі.

Тривалість одного дня тренінгу – 7 годин з перервами на дві кава-паузи та обід.

Робочі мови – українська, російська.

Охочі взяти участь у відборі мають заповнити заявку (додається нижче) та до 14 вересня (24.00.) надіслати її на електронну поштову скриньку women50ukraine@gmail.com або заповнити онлайн-форму.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ТРЕНІНГ

Цей захід організовано у рамках унікального проекту «Жінки – це 50% успіху України».

Основна мета – показати жінкам їх власні можливості, змусити їх повірити в себе як у потенційних політикинь, а також дати учасницям ті знання та навички, яких їм не вистачає для проведення успішної виборчої кампанії та подальшої ефективної роботи на вищих державних посадах.

Впродовж тренінга учасниці дізнаються:

- які гендерні проблеми існують в українському суспільстві та те, як вони впливають на регіональну політику;
- яке значення в країнах світу має практика забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків та особливості механізму її успішного впровадження;
- як повна та ефективна участь жінок у керівництві на всіх рівнях прийняття політичних рішень може «вдихнути нове життя» в українську політику;
- чого очікує суспільство міста Харкова та Харківської області від жінок-депутаток за результатами соціологічних опитувань;
- з якими специфічними складнощами стикаються жінки, працюючи в парламенті та інших політичних платформах, та способи їх уникнення;
- як правильно працювати з аудиторією безпосередньо та через ЗМІ, як уберегтися від комунікаційних помилок, як відрізняти конструктивну критику від «поливання брудом» під час виборчої кампанії та роботи в органах державної влади;
- як провести успішну виборчу кампанію, а також отримають знання з основ політичної грамотності, ораторського мистецтва, самопрезентації та особливостей українського законодавства.

Тренерська команда:

Іваніна Тетяна – голова ГО «Бюро гендерних стратегій і бюджетування», експертка з питань гендерної політики та гендерного бюджетування, сертифікована тренерка Програми Рівних можливостей і прав жінок в Україні (UNDP).

Погорєлов Олексій – Генеральний директор Української Асоціації Видавців Періодичної Преси, активний учасник проекту «Університет журналістської майстерності», сертифікований тренер та експерт з побудови комунікаційних навичок та роботи з аудиторією безпосередньо і через ЗМІ.

Ви завжди можете знайти інформацію про проект на сторінках NDI у Facebook та Twitter, на власних сторінках проекту у Facebook та Twitter, на офіційному сайті ГІАЦ «КРОНА», на сайтах наших партнерів Повага – кампанія проти сексизму у політиці і ЗМІ, Жінки - це 50% успіху України, Sida та NDI.

Контактні особиСєдая Юлія, регіональна координаторка проекту «Жінки – це 50% успіху України»; +380 67 798 0602, women50ukraine@gmail.com. Міньковська Ірина, асистентка проекту; +380 66 188 9975.

Проект виконується за сприяння NDI та фінансової підтримки Уряду Швеції.

Зі щирою повагою, команда ГІАЦ «КРОНА»ЗАЯВКА на участь у дводенному тренінгу «СТАНЬ ДЕПУТАТКОЮ – НАДАЙ НОВІ МОЖЛИВОСТІ»

Просимо Вас у лаконічній формі розповісти про себе, відповідаючи на запитання нижче та надіслати файл на адресу women50ukraine@gmail.com до 14.09.2015 (24.00.).

Ви також можете заповнити заявку онлайн.

1. Прізвище, ім’я:

2. Місце роботи, посада:

3. Контактні телефони:

4. Адреса електронної пошти:

5. Розкажіть про найцікавіше з Вашої професійної діяльності
(як давно Ви працюєте, над якими проектами, у якому форматі та все, що б Ви ще хотіли повідомити)

6. Що у сучасній політиці Харкова і області, на Вашу думку, є позитивним, а що – потребує змін? Яких саме?

7. Чому для Вас цікаво взяти участь у тренінгу? Які Ваші очікування?

8. Як Ви плануєте застосувати досвід, набутий на тренінгу, у своїй професійній діяльності?

9. Якщо ви плануєте приїхати на тренінг з Харківської області або з іншого міста та потребуєте компенсації вартості проїзду – вкажіть населений пункт, з якого ви будете їхати.

10. У який день Ви зможете взяти участь у тренінгу:
А) тільки 19 вересня (субота)
Б) тільки 20 вересня (неділя)
В) зможу і 19, і 20 вересня.

Дякуємо за прагнення змінити регіональну політику на краще!
Будемо раді бачити Вас на тренінгу!

Якщо Вас зацікавив наш проект, якщо у Вас виникли якісь запитання, якщо Ви хочете взяти участь у наших наступних заходах, будь ласка, звертайтесь до нас в будь-який час за такими телефонами:
Сєдая Юлія, регіональна координаторка проекту «Жінки – це 50% успіху України», +380 67 798 0602;
Міньковська Ірина, асистентка проекту, +380 66 188 9975,
а також пишіть нам на пошту: women50ukraine@gmail.com.