Ув`язненим трансгендерам-нелегалам гарантовано "Право на гормональну терапію"


Чиновник із міністерства імміграційного та митного контролю США повідомив, що у п`ятницю підчас обговорення, організованого Комісією США з цивільних прав людини, представниками імміграційних центрів було прийнято рішення про гарантування трансгендерам "права на гормональну терапію".

"Що стосується лікування людей, що перебувають в ув'язненні, то це буде стандартне медичне обслуговування, яке гарантує право на гормональну терапію для людей, які потребують її з метою лікування. Лікування буде проводитись навіть у тих місцях, що не охоплені цим стандартом. Наша Ice House Service Corps дуже пильно слідкує за тим, щоб люди мали можливість отримувати необхідну гормональну терапію", сказав Кевін Ленді, заступник директора офісу політики та планування тримання під вартою Міністерства імміграційного та митного контролю США.

За словами голови Комісії Мартіна Кастро, Департамент внутрішньої безпеки є "найбільшим агентством, що опікується утриманням під вартою трансгендерних осіб."

Як раніше повідомляв сайт новин CNSNews.com, у 2011 році Міністерство імміграційного та митного контролю, на основі оцінки виконання національних норм утримання під вартою, пропонує певну «дорожню карту» для нелегальних іммігрантів-трансгендерів, які вже отримували гормональну терапію, перш ніж були затримані.

"Ув'язнені трансгендери, які вже отримували гормональну терапію до свого затримання, будуть отримувати її і надалі", йдеться у доповіді. "Всі затримані трансгендери повинні мати доступ до психіатричної допомоги та інших видів медико-санітарної допомоги і ліків, пов`язаних з особливостями їхнього здоров'я. Лікування трансгендерів буде здійснюватись із дотриманням усіх керівних принципів медичного догляду ".

Ексклюзивний переклад з англійської - Ірина Міньковська.

Джерело