У Верховній Раді України було оголошено про створення Міжфракційного депутатського об’єднання "Рівні можливості"


Вчора у Верховній Раді України було оголошено про створення Міжфракційного депутатського об’єднання "Рівні можливості", співголовами якого обрано народних депутаток Марію Іонову, Олену Кондратюк та Лілію Гриневич. Вперше об’єднання було створено у грудні 2011 та включало 21 депутата. Сьогодні МФО нараховує 45 народних обранців - представниць та представників майже усіх політичних сил. За 3 роки діяльності було зроблено багато роботи задля покращення становища жінок у суспільстві та активізації суспільного діалогу щодо забезпечення ґендерної рівності в різних сферах суспільно-політичного життя. Показник жіночого представництва в Парламенті незмінно зростає – сьогодні це 11,9% жінок-депутатів (порівняно з 9,5% у VII скликанні), жінка – віце-спікер, 6 голів парламентських комітетів – жінки. За що велика вдячність Олені Кондратюк, Ірині Геращенко, Олені Мартиненко та усім-усім, хто долучився до роботи. Бажаю МФО «Рівні можливості» успішної роботи у VIII скликанні! Так тримати!

PS: «Метою утворення Міжфракційного депутатського об'єднання є підтримка гендерної рівності та покращення становища жінок у суспільстві, об’єднання зусиль законодавчої і виконавчої влади та громадського сектору щодо захисту прав жінок, створення рівних можливостей на практиці у громадсько-політичній, культурній діяльності, у здобутті освіти, професії, у праці і винагороді за неї, сприяння процесу адаптації законодавства України, що стосується захисту прав жінки і створення рівних можливостей до законодавства Європейського Союзу.

Об’єднання відкрите до приєднання інших народних депутатів та налаштоване на співпрацю з керівництвом Верховної Ради, депутатськими фракціями та комітетами Верховної Ради України, Адміністрацією Президента та Кабінетом міністрів України, іншими органами державної влади, громадськими організаціями та об'єднаннями».

Джерело