Шведський фотограф розповість про «гендер крізь об’єктив камери»


24 листопада о 13:30 у Музеї історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького, 7) відбудеться спеціальна подія в рамках проекту «Різновіддалені» (Different Distances). Шведський фотограф і блогер Томас Ґуннарсон прочитає лекцію на тему «Про гендер крізь об’єктив камери» (Creating Gender With The Camera).

Організатори проекту просять підтвердити свою участь за e-mail: nisupova@gmail.com, tatjana.nekrasova@gov.se.

Томас Ґуннарсон відомий у Швеції як фотограф на гендерну тематику. Він також пише матеріали у засоби масової інформації на тему сексизму. Ґуннарсон вважає, що образи чоловіків і жінок у ЗМІ та рекламі демонструють стереотипне, а разом з тим і викривлене розуміння про стать. Митець дає можливість подивитися по-новому на себе та одне на одного.

Проект «Різновіддалені» триває з 8 листопада до 4 грудня за сприяння Шведського інституту, Посольства Швеції в Україні та Музею історії Києва. Головна тема творів фотовиставки – «Розширення меж реальності та створення нових середовищ». Учасники проекту: Деніс Грюнстейн, Юліа Хетта, Мартіна Хугланд Іванов, Юліа Пейроне та Елізабет Тол. Куратор «Різновіддалених» – Грегер Ульф Нільсен.

Джерело