Шарліз Терон про невпевненість в собі і гендерну дискримінацію в Голлівуді
Голлівудська актриса Шарліз Терон з'явилась на обкладинці спецвипуску журналу «Elle» Жінка в Голлівуді.

Для свіжого номера видання кінозірка знялася в стильній фотосесії, примірявши образи з нових колекцій таких преміальних брендів, як Chloé і Louis Vuitton.

В інтерв'ю з «Elle» Терон торкнулася теми гендерної дискримінації в Голлівуді, повідомивши, що, на її думку, у жінки в цьому бізнесі немає права на помилку:

«Жінкам доводиться працювати набагато старанніше, щоб повернутися після провалу. У ситуації з чоловіками все інакше. Коли фільм провалюється в прокаті і головну роль в ньому виконує чоловік, то всі вважають, що поганий сам фільм. Але коли головну роль у фільмі виконує жінка, то всі вважають, що провал стався з її вини. Це потрібно змінити. Я боюся уявити, скільки красивих кіноісторій так і не було розказано тільки тому що люди боялися дати шанс жінці», – заявила актриса.Терон також зізналася, що не дивлячись на успішну кар'єру в Голлівуді, вона як і раніше боїться, що її звільнять:

«Кожен раз, коли я приступаю до нової роботи, у мене з'являється страх і думки, що мене можуть звільнити. Мені здається, що вони зрозуміють, що я погана актриса», – зізналася вона.Джерело-1, Джерело-2