Сандра Баллок розповіла про прийомних дітей, бойфренда і харассмент
Американська актриса Сандра Баллок стала головною героїнею червневого номера американського журналу «InStyle», в інтерв'ю якому відверто розповіла про своє особисте життя.

53-річна кінозірка рідко говорить з журналістами на особисті теми, однак напередодні гучної прем'єри фільму «Вісім подруг Оушена», в якому вона зіграла сестру кримінального авторитета Денні Оушена, Баллок вирішила відверто розповісти про те, про що воліла мовчати раніше. Так, актриса висловилася про харассмент в Голлівуді, розповівши про сексуальне домагання, яке пережила в 16 років, а також про прийомних дітей, яких вона виховує разом з бойфрендом Браяном Рендаллом.

«Я можу з упевненістю сказати, що я не знаю жодної людини, яку б минула участь зіткнутися з будь-якою формою харассмента. Це трапилося зі мною, коли мені було 16 років. Я була паралізована... До недавнього часу соромно було бути жертвою, а не тим злочинцем, який це робить», - заявила вона.

Баллок також зізналася, що вдячна долі за те, що зустріла свого нинішнього бойфренда, фотографа Брайана Рендолла. Вона додала, що він став не тільки її вірним супутником, але і прекрасним батьком для її дітей:

«Він супер милий. Для дітей, скоріше, він номер один, а я вже - номер два. Але я розумію дітей, тому що він дуже веселий і завжди приносить смачні солодощі», - говорить вона.

Баллок також визнає, що її діти дуже різні:

«Луїс дуже чутливий хлопчик. Я називаю його своїм 78-річним сином. Він дуже добрий і спокійний. Лайла - справжній боєць, у неї сильний характер», - додає зірка, відзначаючи, що їй не подобається, коли її дітей називають прийомними.

«Давайте називати всіх дітей, у яких немає батьків і дому «наші діти». Не потрібно говорити «прийомні діти». Адже ніхто не називає своїх дітей, зачатих за допомогою штучного запліднення «мої штучні діти». Давайте просто говорити «наші діти». Адже чужих дітей не буває», - сказала вона.

Джерело