Досить знімати порно. Поліція Південної Кореї вимагає від громадян заклеювати об'єктиви смартфонів

У Південній Кореї хочуть вирішити проблему зйомок порно на приховану камеру. Поліція збирається зобов'язати громадян заклеювати камери смартфонів.

Поліція однієї з провінцій Південної Кореї створила близько 50 тис. спеціальних стікерів для камери та поширює їх безкоштовно для боротьби із забороненою прихованою зйомкою порно, передає Gizmodo.

У кампанії «Ні нелегальній зйомці» («Illegal Filming OFF») беруть участь PR-відділи поліції, активістки та представники сфери маркетингу.

Це вже не перший раз, коли влада ухвалює рішення проти нелегальної зйомки. Раніше керівництво країни зобов'язало працівників громадського транспорту створювати команди, які мають шукати приховані камери в публічних місцях. Причому на установи, які відмовляються від перевірки, можуть накласти штраф.

Поліція також планує передати постери для 1000 організацій із захисту прав жінок і дітей, на яких вказано, що зйомка людей і поширення відео без їхньої згоди є нелегальними.

Проте Gizmodo пише, що кампанії з підвищення обізнаності, такі як наклеювальні обкладинки для камери та плакати – це, безумовно, хороші заходи для виховання людей щодо серйозності та неприпустимості проблеми, але вони не повинні розглядатися як рішення. Оскільки тисячі жінок під час протестів проти прихованих камер наголошували, що головними проблемами є нездатність уряду притягнути до відповідальності чоловіків, які беззастережно записують та діляться цими відео в Інтернеті, а також, більш широко, організувати розслідування, що стосуються гендерних та дискримінаційних питань.

І хоча стікери для камери, швидше за все, підвищать усвідомлення, вони можуть відвернути увагу від того, що більшість відео не знімаються прохожими на своєму телефоні; вони сховані в таких місцях, як автобуси, таксі, басейни, супермаркети та туалети, причому деякі злочинці йдуть настільки далеко, що встановлюють їх у чоловічому взутті та гвинтах для ванної кімнати.

Джерело