Особливості ораторського мистецтва під час виборчої кампанії (відео)

У Харкові 17 жовтня у рамках проекту «Жінки – це 50% успіху України» відбувся тренінг для кандидаток на пост депутата, присвячений особливостям ораторського мистецтва під час виборчої кампанії.

Цього разу тренером став Сергій Єфремов – директор тренінг-центру «Лідер», сертифікований бізнес-тренер, спеціаліст у сфері комунікації з більш, ніж 15-річним практичним досвідом.

Переглянути відео на нашому сайті

Учасниці тренінгу мали можливість навчитись основним компетенціям оратора/-ки, таким як зовнішній вигляд, жестикулювання, пересування на сцені, залучення аудиторії до виступу, алгоритми підготовки до виступів та вміння доносити ключові ідеї до слухацької аудиторії. Ораторська майстерність є запорукою успіху політичної кар’єри для депутаток усіх рівнів влади. Як зазначив тренер Сергій Єфремов: «Якщо ви вмієте правильно говорити, то вам буде легко доносити ключові ідеї вашої діяльності до своїх виборців та виборчинь».

Впродовж тренінгу учасниці неодноразово переходили від теорії до практики, кожна з них могла пропрацювати здобуті навички під час виступу.

«Хочу підкреслити, що окрім позитивного емоційного стану, я дійсно отримала цікаві й корисні матеріали. Я переконана у тому, що кожна присутня сьогодні людина візьме для себе найбільш потрібний їй аспект спілкування зі своєю аудиторією!» – Світлана Газарян описує свої враження від тренінгу.

Учасницями тренінгу стали кандидатки у депутати на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, які дуже скоро зможуть застосувати набуті знання і навички у свої роботі в органах державної влади. Тренінг «Особливості ораторського мистецтва під час виборчої кампанії» закриває серію тренінгів проекту, організованих командою ГІАЦ «КРОНА» для представників і представниць ЗМІ, для лідерок думок і кандидаток на пост депутата.

Наступним етапом стане Школа жіночого політичного лідерства, яка стартує у грудні 2015 року.

Аліна Курлович, власна кореспондентка ГІАЦ «КРОНА»