В Одесі пройшов нечисленний марш ЛГБТ під охороною поліції
У центрі Одеси близько 100 представників/-ць ЛГБТ спільноти взяли участь у марші, який пройшов від Воронцовського палацу до будівлі Одеської міської ради. Захід пройшов без інцидентів, не рахуючи нападу двох чоловіків на учасника маршу перед його початком. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що співробітники поліції затримали нападників і доставили їх до Приморського райвідділу. За словами начальника управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіціі в Одеській області Івана Іщенка, дії затриманих можуть бути кваліфіковані за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.Також повідомляється, що для охорони учасників маршу було залучено близько 800 співробітників поліції, крім того, правоохоронці огородили маршрут проведення заходу загородженнями і технікою.

Відзначається, що близько 30 представників націоналістичних організацій якийсь час вигукували на адресу учасників маршу образи в кінці маршруту, проте не намагалися напасти.

Джерело