Тримісячний син Марії Іонової «головував» на засіданні комітету Європарламенту разом із мамою

Народна депутатка Марія Іонова бере участь у дев’ятому засіданні Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС у Страсбурзі. Про це вона повідомила в Facebook.

«Головую на засіданні як заступник голови української делегації. Співголова ПКА з українського боку Микола Княжицький, на жаль, цього разу не бере участь у заході. З огляду на потребу роботи над законом про мову у сесійній залі…Члени української делегації, до складу якої входжу, вітають вчорашнє схвалення ЄП резолюції про майбутні відносини ЄС з Росією. Цей документ фіксує й засуджує значні порушення міжнародного права з боку РФ за низкою напрямків, сприяє подальшому втіленню санкційної політики та перегляду діючої спільної Угоди про партнерство і співробітництво. Ефективний початок спільної дводенної роботи, результатом якої мають стати підсумкова Заява та рекомендації», – зауважила Марія Іонова.
Водночас віце-спікерка Ірина Геращенко розповіла, що Марія Іонова взяла у відрядження свого тримісячного сина.

«Маша разом з малюком очолюють українську делегацію. І демонструють, що поєднувати материнство й кар’єру можна. Моє перше відрядження з моїм малим тримісячним Сашком було в Черкаси, а потім теж відразу в Страсбург. У такому віці вони себе ідеально поводять, до речі, й дають мамам і виступити, і подискутувати. Дівчата – не бійтеся поєднувати! В вас все вийде», – написала Ірина Геращенко в Facebook.Вона також додала, що з дитячим візком можна цілком спокійно пересуватися у європейських інституціях.

«Це сприймається абсолютно нормально. В нас же жінки-депутатки, які мають немовлят, з боями якось проривалися у внутрішній дворик парламенту через охорону, бо малюків пускати у парламент не можна», – зазначила віце-спікерка.

Джерело