Одноденний тренінг «Я – МАЙБУТНЯ ДЕПУТАТКА»

Запрошуємо жінок-лідерок думок міста Харкова, Харківської області та сусідніх областей України до участі в одноденному тренінгу «Я – МАЙБУТНЯ ДЕПУТАТКА» 12 грудня 2015 року у м. Харків.

Гендерний інформаційно-аналітичний центр «КРОНА» за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції оголошує початок конкурсного відбору для участі в одноденному тренінгу «Я – МАЙБУТНЯ ДЕПУТАТКА» для активісток, бізнесвумен, громадських діячок, керівниць, експерток, соціальних лідерок, лідерок думок та усіх жінок з активною життєвою позицією, який відбудеться 12 грудня 2015 року у м. Харків, на вул. Фрунзе, 1.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь у тренінгу для всіх учасниць є безкоштовною.

Участь всіх учасниць буде засвідчена офіційними сертифікатами від National Democratic Institute.

Учасницям з Харківської та сусідніх областей відшкодовується вартість проїзду до Харкова й у зворотному напрямі.

Тривалість тренінгу – 7 годин з перервами на дві кава-паузи та обід.

Робочі мови – українська, російська.

Охочі взяти участь у відборі мають заповнити заявку (додається нижче) та до 8 грудня (24.00.) надіслати її на електронну поштову скринькуwomen50ukraine@gmail.com або заповнити онлайн-форму.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ТРЕНІНГ

Цей захід організовано у рамках унікального проекту «ЖІНКИ ­ ЦЕ 50 % УСПІХУ УКРАЇНИ».

Основна мета– показати жінкам їх власні можливості, змусити їх повірити в себе як у потенційних політикинь, а також дати учасницям ті знання та навички, яких їм не вистачає для проведення успішної виборчої кампанії та подальшої ефективної роботи на вищих державних посадах.

Впродовж тренінга учасниці дізнаються:

- які гендерні проблеми існують в українському суспільстві та те, як вони впливають на регіональну політику;

- яке значення в країнах світу має практика забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків та особливості механізму її успішного впровадження;

- як повна та ефективна участь жінок у керівництві на всіх рівнях прийняття політичних рішень може «вдихнути нове життя» в українську політику;

- чого очікує суспільство міста Харкова та Харківської області від жінок-депутаток за результатами соціологічних опитувань;

- з якими специфічними складнощами стикаються жінки, працюючи в парламенті та інших політичних платформах, та способи їх уникнення;

- як провести успішну виборчу кампанію, а також отримають знання з основ політичної грамотності, самопрезентації та особливостей українського законодавства.

Тренерська команда:

Юлія Сєдая кандидатка соціологічних наук, доцентка, експертка ГІАЦ «КРОНА», кураторка проекту «Жінки – це 50 % успіху України»,

Юлія Біденко – доцентка кафедри політології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, випускниця навчання з євроінтеграції та місцевого самоврядування у рамках проекту "Польсько-Український Центр Громадської Освіти", а також сертифікована тренерка спільного проекту ОБСЄ та ЦВК з навчання членів виборчих комісій Харківської області.

КОНТАКТИ

Телефони:

Сєдая Юлія, координаторка проекту - +380 67 798 0602; +380991462007;

Міньковська Ірина, асистентка проекту - +380 66 188 99 75.

Пошта:

women50ukraine@gmail.com

center.krona@gmail.com

Веб-сайт:

http://krona.org.ua 

Facebook:

https://www.facebook.com/krona.org.ua/

Офіційна спільнота проекту «Жінки – це 50% успіху України»

https://www.facebook.com/women50ukraine/

Зі щирою повагою,
команда ГІАЦ «КРОНА»

ЗАЯВКА на участь в одноденному тренінгу «Я – МАЙБУТНЯ ДЕПУТАТКА»

Просимо Вас у лаконічній формі розповісти про себе, відповідаючи на запитання нижче та надіслати файл на адресу women50ukraine@gmail.comдо 8.12.2015 (24.00).

Ви також можете заповнити заявку онлайн.

1. Прізвище, ім’я:

2. Місце роботи, посада:

3. Контактні телефони:

4. Адреса електронної пошти:

5. Розкажіть про найцікавіше з Вашої професійної діяльності (як давно Ви працюєте, над якими проектами, у якому форматі та все, що б Ви ще хотіли повідомити)

6. Що у сучасній політиці Харкова і області, на Вашу думку, є позитивним, а що – потребує змін? Яких саме?

7. Чому для Вас цікаво взяти участь у тренінгу? Які Ваші очікування?

8. Як Ви плануєте застосувати досвід, набутий на тренінгу, у своїй професійній діяльності?

9. Якщо ви плануєте приїхати на тренінг з Харківської області або з іншого міста та потребуєте компенсації вартості проїзду – вкажіть населений пункт, з якого ви будете їхати.

Дякуємо за прагнення змінити регіональну політику на краще!

Будемо раді бачити Вас на тренінгу!