В Ізраїлі міністри затвердили законопроект про покарання клієнтів повій
У неділю, 5 серпня, міністерська комісія за законодавством затвердила проект закону, поданий міністеркою юстиції Айєлет Шакед ("Байт Ієгуді"), про покарання клієнтів повій.

Відповідно до законодавства, чоловік, який побував у повії, буде оштрафований на суму в 1.500 шекелів. Якщо протягом трьох років проступок буде здійснений повторно, то розмір штрафу зросте до 3.000 шекелів.

Кожен оштрафований матиме право оскаржити покарання в суді, однак суди в свою чергу отримають можливість збільшувати штраф до 75.300 шекелів.

Законопроект буде винесений на розгляд Кнесету на початку осінньої сесії. Одночасно уряд затвердив пропозицію про створення робочої групи по реалізації висновків комісії про зменшення масштабів явища проституції і реабілітації жінок, що займалися нею.

У разі схвалення законопроекту в другому і третьому читаннях закон вступить в силу через півтора року після прийняття: це зроблено для того, щоб відпрацювати роботу механізму по реабілітації осіб, що займалися проституцією.

Грошовий штраф, за погодженням міністерки юстиції з міністром соціального забезпечення Хаімом Кацем, може бути замінений на участь в освітніх програмах, спрямованих на боротьбу з проституцією.

Джерело-1, Джерело-2, Джерело-3