Вперше в історії. Головною редакторкою Harper’s Bazaar стала афроамериканка

Модний глянцевий журнал Harper's Bazaar вперше за 153 роки існування видання призначив на посаду головного редактора жінку афроамериканського походження.

Головною редакторкою американського Harper's Bazaar стала Саміра Наср, яка до недавнього часу була виконавчою фешн-редакторкою журналу Vanity Fair. Як сказано в заяві видавництва Hearst, опублікованій у вівторок, 9 червня, Наср приступить до виконання обов'язків в липні.

Призначення відбулося на тлі расових протестів у США, які тривають вже третій тиждень. Вони почалися після вбивства Джорджа Флойда, афроамериканця, який загинув від рук поліцейського при затриманні.

Як повідомляє CNN, уродженка Монреаля, Наср змінила на посаді головну редакторку Гленду Бейлі, яка керувала американським Harper's Bazaar без малого 19 років. У січні 2020 року Бейлі оголосила про бажання залишити посаду.

На відео, розміщеному в Instagram Hearst, Саміра Наср оголошує про своє призначення на посаду головного редактора і називає можливість очолити видання «честю» у «важливий для історії країни момент».Раніше Саміра Наср працювала редакторкою в американському Elle, який також входить до видавничого дому Hearst. До нього займала посаду директорки журналу InStyle. Кар'єру ж вона почала асистенткою колишньої креативної директорки американського Vogue Грейс Коддінгтон.

Нагадаємо, в лютому 2019 року головна редакторка бразильського Vogue Доната Мейреллеш змушена була звільнити свій пост після того, як на вечірці на честь свого дня народження сфотографувалася в образі рабовласниці.

Джерело