Відкритий набір до Академії дівочого лідерства «Grow UP»
В Україні стартує новий соціальний проект розвитку лідерських якостей дівчат та жінок із вразливих груп населення – Академія дівочого лідерства «Grow UP». Проект  реалізується Лігою захисту прав жінок «Гармонія рівних» за фінансової підтримки Ради Європи та передбачає навчання 15-ти дівчат в рамках триденного тренінгового курсу. Учасниць відбиратимуть шляхом конкурсу на кращий проект розвитку місцевих громад.

Про це повідомила голова Ліги захисту прав жінок Олександра Голуб під час прес-конференції «Старт проекту Академії дівочого лідерства «Grow UP».«Проблема недостатнього представництва жінок у владі полягає не лише у відсутності квот, але й в неготовності жінок брати на себе відповідальність та в пасивності молоді. Тому в своєму проекті ми зосередились на підвищенні проінформованості про проблеми гендерної рівності. Наша цільова аудиторія – це студентська молодь. Ми очікуємо отримати щонайменше 50 заявок на навчання в Академії дівочого лідерства. В рамках навчання дівчата ознайомляться з роботою парламенту та Київської міської ради, пройдуть навчання для вдосконалення та розвитку лідерських якостей, тайм-менеджменту, ефективної комунікації, а також практикум з основ проектного менеджменту», – заявила Олександра Голуб.

Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг відзначив, що проект відповідає Стратегії гендерної рівності Ради Європи та Плану дій для України на 2018-2021 роки.

«Сьогодні в Україні низький рівень представництва жінок в політичному житті. Одночасно жінки з соціально вразливих груп частіше стають жертвами множинної дискримінації. Вони повинні отримати можливість стати агентами змін у своїх громадах. Це допоможе побудувати більш безпечне, інклюзивне та стабільне суспільство. Тому Рада Європи підтримала ініціативу Ліги захисту прав жінок щодо створення академії «Grow UP», – відзначив Мортен Енберг.

Народна депутатка України Ірина Суслова підкреслила, що Академію дівочого лідерства можна розглядати як пілотний проект значно більшої та ширшої соціальної програми підтримки соціально вразливої молоді, яку рано чи пізно Україна реалізує.«Розраховую, що проект буде взятий за зразок на регіональному рівні. Коли в різних областях країни сформується ціла мережа подібних навчально-тренінгових курсів ми матимемо якісні зрушення. В результаті підвищиться рівень ініціативності дівчат з соціально вразливих груп, дівчата зможуть продукувати власний інтелектуальний продукт, який допоможе змінити їхню громаду, вони зрозуміють важливість власного представництва у владі всіх рівнів. В результаті зростання представництва жінок зміниться порядок денний внутрішньої політики України. Це буде величезний внесок в інтеграцію країни до Європи», – заявила Ірина Суслова.

Координаторка проекту Юлія Макарова проінформувала про деталі конкурсного відбору до Академії дівочого лідерства «Grow UP».«15 учасниць проекту будуть відібрані на підставі результатів конкурсу ідей щодо підвищення якості життя місцевих територіальних громад, де вони проживають. До участі запрошуються дівчата та жінки віком від 18 до 25 років, які належать до однієї з вразливих груп населення. Це представники/-ці національних громад, внутрішньо переміщені особи, дівчата з багатодітних та малозабезпечених родин, люди з інвалідністю, особи позбавлені батьківського піклування. Стати учасницею проекту можна заповнивши до 31 жовтня форму заявки за посиланням та надіслати ваш проект покращення життя громади. Найголовніше щоб ідея покладена в основу проекту була реалістичною», – повідомила Юлія Макарова.Контакти ГО Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних»

Телефон: 096 485 47 97

email: wrpl.project@gmail.com

Сторінка в Facebook

Веб-сайт