Проект «Гендер в деталях» запрошує до співпраці
«Гендер в деталях»
– це інформаційний веб-портал на гендерну та феміністичну тематику, який зараз розробляється за ініціативи українського представництва фонду ім. Г. Бьолля. Редакторки – Тамара Злобіна та Анна Довгопол.


Проект включає:

– різносторонній розгляд “теми сезону”;
– масштабну рубриковану збірку доступних статтей, досліджень, відеолекцій, візуальних матеріалів тощо у розділі “бібліотека”;
– активну онлайн та офлайн роботу зі спільнотою.

Перша “тема сезону” (осінь 2016 - зима 2017) – гендероване насилля. Після флешмобу #ЯНебоюсьСказати ми вирішили розібратись в деталях у цьому явищі, його видах і підвидах, у наукових дослідженнях цієї тематики та практичних способах боротьби із насиллям.

Ми запрошуємо до співпрації та шукаємо волонтерок та волонтерів, охочих разом з нами розібратись у напрочуд складному явищі і знайти спосіб змінити ситуацію.


Є чимало способів волонтерського залучення, які можемо запропонувати:

– Колективні та індивідуальні переклади з різних мов (дуже хотілось би мати доступ до досліджень та актуальних дискусій не лише англійською, але французькою, китайською, шведською, німецькою, польською та іншими мовами)

– Аналіз наявної літератури різними мовами та пропозиція матеріалів до перекладу

– Прочитання та коротке антотування іншомовних матеріалів у мережі

– Пошук та пропозиція матеріалів до передруку

– Аналіз досліджень, проектів, веб-ресурсів і написання коротких анотацій до них

– Написання коротких статтей, блогів, анотацій

– Запис та аудіорозшифровка інтерв’ю

– Пошук відео та інших візуальних матеріалів, їх рубрикація

– Розробка інфографіки, тестів, коміксів

– Часткове адміністрування сайту

– Ваші ідеї?

Іншими словами, можливо, ви знаєте цікавий іншомовний блог на гендерну проблематику, і захочете перекласти? Чи наукову статтю? Чи проект, який робить щось екстра цікаве, і хочеться про нього розповісти? Можливо, особисто у вас не буде на це часу – але інші підключаться до вашої ідеї. Чи до дослідницього матеріалу на сайті розробите інфографіку? Чи може вас заінтригує нагода зустрітись з відомою науковицею та взяти у неї інтерв’ю? Чи якийсь несподіваний варіант, який усіх приємно здивує?

Ми дуже хочемо, щоб співпраця була взаємно цікавою та корисною, а гендерна рівність – спільним досягненням!

Волонтерське залучення протягом 3 місяців може бути офіційно оформлене як стажування у фонді ім. Г.Бьолля.


Будемо раді вашим електронним листам на  anna.dovgopol@ua.boell.org


У листі прохання вказати ваші ПІБ, освіту, місце роботи чи навчання, кількість годин на тиждень, які ви готові працювати над проектом, що саме ви б хотіли робити із запропонованих видів діяльності (чи додайте ваш варіант) та чому вам цікаво взяти учатсь у цому проекті.


Джерело