Фото і реальність: міфи, що гуляють Інтернетом

“Феміністко, убий себе - зроби світ кращим!” - Ось на таке фото натрапила в одному з пабліків… На ньому була зображена жінка, яка сама себе застрелила, і довкола від вистрілу розлетілися бризки крові.

А в іще одному зустріла такий коментар: “Ви навіть не знаєте, що таке фемінізм, а вже його ненавидите!”, і під цією фразою - ціла купа коментарів про те, що люди начебто знають.

У мене запитання: якщо  ви знаєте, то чому ненавидите? Тому що піднятися з дивана і піти працювати - на це потрібно доскласти неймовірних зусиль? Або ж тому, що жити на всьому готовому крутіше? Ти народилася, тебе видали заміж, чоловік тобі купив квартиру, одяг, покатав на автівці - і життя склалося якнайкраще. Щастям привалило. А іноді ж і справді привалило, та так, що аж з ніг збило і тебе, і все “нажите” добро разом з принцом.

Іноді мені здається, що люди просто захищають ті казки та фільми про принців і принцес, право ходити до салонів краси і дивитися дурні передачі. Або ж право одягти коротку спідницю та нафарбувати вії. І звичайно ж, право на одруження і антиправо на самотність. Але от у чому справа - фемінізм і гендерна рівність жодне з цих прав не заперечує. Феміністки ходять до салонів, фарбуються, виходять заміж, народжують дітей, але ”поважають себе” - так, саме ця фраза зустрілася на ще одній фотографії в інтернеті. “Феміністка - це дівчина, яка поважає себе!” - але, на жаль, таких фото занадто мало, і зустрічаються вони вкрай рідко серед усього того непотрібу, яким привалило інтернет…

Власна кореспондентка ГІАЦ “КРОНА” АЛІНА КУРЛОВИЧ