ГІАЦ «КРОНА» успішно провів дистанційний гендерний онлайн-курс для студентства журналістики і філології вітчизняних вишів


У лютому-березні 2014 року пройшов черговий дистанційний онлайн-курс, який був організований Гендерним інформаційно-аналітичним центром «КРОНА» за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля (представництво в Україні).

Це був гендерний курс базового рівня. Знову, як і торік, ми запросили до навчання молодих осіб з різних куточків України, які ще тільки опановують журналістику або філологію у вищій школі України.

Усі матеріали для онлайн-навчання були підготовлені найкращими фахівчинями і фахівцями Центру згідно сучасних вимог до організації дистанційної освіти нового покоління (з використанням популярної міжнародної платформи підтримки дистанційної освіти «Moodle»). Аби взяти участь у курсі, треба було лише мати доступ до мережі Інтернет та зареєструватися на спеціально створеній веб-сторінці, де безпосередньо і відбувалося знайомство з  текстами, ілюстраціями, аудіо- та відеофайлами, виконання завдань, контактування з тьюторською командою.

16 осіб успішно завершили наш онлайн-курс, засвоївши не тільки базові поняття гендерної теорії, а й наочно ознайомившись з природою гендерних стереотипів, доторкнувшись до основних прихованих механізмів конструювання гендеру людини (у сім’ї, в освіті, в медіа тощо).

Восени цього року ГІАЦ «КРОНА» планує організувати схожий курс, але вже поглибленого рівня. В ньому зможуть взяти участь усі, хто успішно закінчив у 2013/2014 рр. навчання на дистанційних онлайн-проектах базового рівня.