Всеукраїнський форум "Досвід реалізації гендерних ініціатив у місцевих та регіональних програмах"

7 жовтня команда проекту "Жінки - це 50% успіху України" у Харківській області, а також студентки Школи політичного лідерства для жінок взяли участь у Всеукраїнському форумі "Досвід реалізації гендерних ініціатив у місцевих та регіональних програмах", м. Запоріжжя.

На Форумі зустрілися й поділилися досвідом координатори/-ки проектів, ініціатори/-ки громадських рухів, депутати/-ки рад усіх рівнів, щоденна праця яких присвячена встановленню рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків в українському суспільстві.

Красномовним було зауваження Олени Єни (директорка програми "Жінки-лідери" NDI в Україні) про те, що "48 % респондентів хотіли би бачити 40-50 % жінок серед їхніх представників у Верховній раді".

Як відзначила Ірина Фриз (депутатка Верховної ради України, членкиня МФО "РІвні можливості"), МФО є ефективним майданчиком для міжпартійної співпраці чоловіків і жінок на благо громади. Доказом цього є 63 посади, які відтепер можуть обіймати жінки в армії!

Юлія Сєдая, Ольга Чичина, Ірина Міньковська підкреслили важливість і ефективність такого інструменту як Громадська рада, адже тільки суспільство разом із владою можуть прискорити вирішення гендерного питання в регіоні.

Команда надзвичайно вдячна організаторам Форуму - Запорізькому благодійному фонду "Єдність за майбутнє" - і бажає нам всім плідної співпраці!