Запрошуємо до участі у дискусії «Чоловіки за жінок у політиці» (запрошення та анкета)

ГІАЦ «КРОНА» за сприяння міжнародної організації National Democratic Institute (NDI) та фінансової підтримки Уряду Швеції запрошує широку громадськість міста Харкова та Харківської області до участі у публічній дискусії «Чоловіки за жінок у політиці» та фотокампанії SHAPE SUSTAINABILITY 7 жовтня 2015 року у м. Харків; Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

Захід проходитиме у рамках ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Гендерна політика міст: історія та сучасність» та проекту «ЖІНКИ – ЦЕ 50 % УСПІХУ УКРАЇНИ» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, Міжнародного проекту «OPENforyoungwomen», Програми ООН Жінки в Україні, а також Всеукраїнської мережі центрів гендерної освіти ВНЗ.


УМОВИ УЧАСТІ

Участь у панельній дискусії для всіх учасників та учасниць є безкоштовною.

Тривалість панельної дискусії – 3 години з перервою на кава-паузу. Початок о 11.00, закінчення заходу о 14.00.

Робочі мови – українська, російська.

Охочі взяти участь в унікальній події мають заповнити реєстраційну форму (додається нижче) та до 4 жовтня (24.00) надіслати її на електронну поштову скриньку women50ukraine@gmail.com або заповнити онлайн-форму.

ЦІЛІ ПАНЕЛЬНОЇ ДИСКУСІЇ

- обговорити з експертами, політичними аналітиками та представниками місцевої влади проблему «Жінки у політиці»;

- окреслити основні соціальні стереотипи щодо соціальної ролі жінок та їх активної участі у політичному житті;

- визначити переваги активної підтримки жінок на майбутніх місцевих виборах з точки зору успішних чоловіків – експертів та політиків;

- сформулювати можливі шляхи подолання основних перешкод доступу жінок до політичних структур на національному та регіональному рівнях;

- почути думку чоловіків-політиків щодо гендерних квот як тимчасових підтримувальних дій задля збільшення кількості жінок у політиці;

- дослідити переваги реалізації політики рівних прав і можливостей для жінок і чоловіків та застосування такого методу як учасницьке бюджетування в усіх сферах політичного, економічного та культурного життя регіону.

КОМАНДА СПІКЕРІВ

Бабенко Дмитро, юрист, 1-й заступник директора юридичного департаменту ХОДА (узгоджується)

Рассоха Ігор, доцент кафедри культурології Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, радник голови ХОДА на громадських засадах, експерт з гендерних питань

Сичов Валерій, заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради

МОДЕРАЦІЯ

Пашкіна Христинаголовна редакторка інтернет-порталу «Реприза», експертка з медіа-комунікацій.

Ви завжди можете знайти інформацію про проект на сторінках NDI у Facebook та Twitter, на офіційному сайті ГІАЦ «КРОНА», на сайтах наших партнерів: Повага – кампанія проти сексизму у політиці і ЗМІЖінки - це 50% успіху УкраїниSida та NDI.

Контактні особи – Сєдая Юлія, координаторка проекту «Жінки – це 50 % успіху України»;  +380 67 798 0602, +380 99 146 2007, women50ukraine@gmail.com. Міньковська Ірина, асистентка проекту; +380 66 188 9975.

Зі щирою повагою, команда ГІАЦ «КРОНА»


ЗАЯВКА на участь у панельній дискусії ЧОЛОВІКИ ЗА ЖІНОК У ПОЛІТИЦІ

Просимо Вас у лаконічній формі розповісти про себе, відповідаючи на запитання нижче та надіслати файл на адресу women50ukraine@gmail.comдо 04.10.2015 (24.00).

Ви також можете заповнити заявку онлайн.

1. Прізвище, ім’я:

2. Місце роботи, посада:

3. Контактні телефони:

4. Адреса електронної пошти:

5. Чому для Вас цікаво взяти участь у круглому столі? Які Ваші очікування?

Дякуємо за прагнення змінити регіональну політику на краще!

Будемо раді бачити Вас на панельній дискусії!

Якщо Вас зацікавив наш проект, якщо у Вас виникли якісь запитання, якщо Ви хочете взяти участь у наших наступних заходах, будь ласка, звертайтесь до нас в будь-який час за такими телефонами:
Сєдая Юлія, регіональна координаторка проекту «Жінки – це 50% успіху України», +380 67 798 0602;
Міньковська Ірина, асистентка проекту, +380 66 188 9975,
а також пишіть нам на пошту: women50ukraine@gmail.com.