Одна з зірок «Сексу у великому місті» може стати новою губернаторкою Нью-Йорка
Американська актриса, одна з зірок «Сексу у великому місті» Синтія Ніксон планує взяти участь у виборах губернатора/-ки штату Нью-Йорк.

Згідно з інформацією, опублікованою напередодні виданням The Guardian, а також рядом інших авторитетних американських ЗМІ, Синтія Ніксон почала збирати команду, в яку увійшли Ребекка Кац і Білл Хайєрс, які працювали в передвиборному штабі нинішнього мера Нью-Йорка Білла де Блазі. Відзначається, що на праймеріз демократичної партії актриса складе конкуренцію Ендрю Куомо.

Офіційна представниця актриси Ребекка Капела виступила із заявою, в якій підтвердила інформацію про намір Синтії Ніксон взяти участь у виборах, однак додала, що на даному етапі вона лише вивчає таку можливість. Вона також зазначила, що рішення актриси почати політичну кар'єру пов'язане з численними зверненнями жителів міста, які просили Ніксон виставити свою кандидатуру на пост губернатора/-ки штату Нью-Йорк.

«Коли це рішення буде прийнято, Синтія негайно повідомить про нього громадськості», - заявила Ребекка Капела.

Синтія Ніксон виступає від демократичної партії. Нагадаємо, праймеріз призначені на 13 вересня, в той час як вибори відбудуться 6 листопада.

Джерело